آخرین خبرها
خانه / ویدیوهای آموزشی / آموزش ویدیویی راه اندازی سالن پرورش مرغ عشق – قسمت دوم

آموزش ویدیویی راه اندازی سالن پرورش مرغ عشق – قسمت دوم

برای راه اندازی سالن پرورش مرغ عشق لازم است اصولی عمل کنید. شرط اصولی عمل کردن آگاهی است. برای اینکه نسبت به راه اندازی سالن پرورش مرغ عشق شناخت کافی داشته باشید و بدانید چگونه عمل کنید آموزش حرف اول را می زند. خیلی از دوستان به امر پرورش علاقه دارند اما چون آگاهی و تجربه ی کافی ندارند می ترسند وارد امر پرورش شوند. متاسفانه منبع جامع و کاملی هم برای راه اندازی سالن پرورش از صفر تا صد وجود ندارد. تمام سعی تیم مسترپت برای این است. تا با جمع آوری اطلاعات معتبر به شما عزیزان در امر سالن داری کمک کند. در حال حاضر برای راه اندازی سالن پرورش مرغ عشق مقالات متعددی در رابطه با تغذیه، نحوه ی جفت گیری و راه های پیشگیری و درمان نوشته ام که می توانید از این مقالات هم استفاده کنید. لینک این مقالات را زیر همین پاراگراف برایتان می گذارم تا استفاده ببرید.

چگونه سالن پرورش مرغ عشق راه اندازی کنیم؟ ۷ گام تا راه اندازی سالن پرورش مرغ عشق

چه کار کنیم مرغ عشق ها جفت گیری کنند؟

غذای مرغ عشق ها چیست؟

چگونه از بیماری رایج در مرغ عشق ها پیشگیری کنیم؟

چگونه سالن پرورش مرغ عشق راه اندازی کنیم؟

در آموزش ویدیویی قسمت اول برایتان توضیح دادم که راه اندازی سالن پرورش مرغ عشق شامل ۷ گام اصلی است که باید نسبت به این مراحل شناخت کافی داشته باشید. در قسمت اول ویدیو نژادهای مختلف مرغ عشق را به شما عزیزان معرفی کردم . همچنین در رابطه با نوع پرورش یعنی قفسی یا گله ای اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دادم.در این ویدیو آموزشی در مورد تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی سالن پرورش مرغ عشق برایتان مفصل صحبت کرده ام. اگر شما نسبت به تجهیزات مورد نیاز یک سالن پرورش اطلاعات کافی داشته باشید می توانید امور سالن داری برایتان آسان تر خواهد بود. مثلا بدانید ابعاد قفس باید چقدر باشد؟ به چه ظروفی با چه مشخصاتی احتیاج دارید و بقیه سوالاتی که ممکن است در حال حاضر در ذهنتان باشد مفصل در این ویدیو آموزشی توضیح داده ام که می توانید مشاهده کنید و استفاده کافی را ببرید.

لطفا سوالات، نظرات و تجربیاتتان را برای ما زیر این صفحه برای ما کامنت کنید.

بازار خرید و فروش پرنده مسترت

درباره‌ی علیرضا دانش فر

دنیای کارآفرینی تنها رویاییست که اون رو عاشقانه دنبال می کنم. زمانی که تصمیم گرفتم سری به صنعت پرورش بزنم به هیچ وجه فکر نمی کردم این حوزه اینقدر بزرگ، جذاب و چالش برانگیز باشه. در حال حاضر معتقدم تا چند وقت دیگه صنعت پرورش در ایران متحول و کارآفرینان زیادی در این صنعت تولیدات و محصولاتشون رو جهانی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *