آخرین خبرها
خانه / سالن پرورش قناری / قناری هدیه ای ویژه به دوستان و افراد مبتلا به افسردگی !

قناری هدیه ای ویژه به دوستان و افراد مبتلا به افسردگی !

آیا شما دوستان این راز بسیار زیبا و با اهمیت را از کسی شنیده بودید یا تا به حا ل خود شما با این مواجه شده بودید که پرندگانی مانند قناری، و انواع دیگر از پرندگان مثل طوطی سانان، عروس هلندی، میناهایی که صحبت میکنند و از این قبیل پرندگان چه دنیای پر امیدی می توانند برای افراد مبتلا به افسردگی و کسانی که مشکلات روحی و روانی دارند، راه نجات برای به دست آوردن سلامتی  آنها باشد. خوب دوستان عزیز شما را به خواندن این مقاله دعوت میکنم .

 

قناری هدیه ویژه به افراد مبتلا به افسردگی !

خدمت شما دوستان عزیز عرض کنم قبل از نگهداری ازقناری یا طوطی و غیره درمنزل باید درمورد قناری یا طوطی و امثال آنها  آموزش نگهداری را بدانید ، زیرا شما در برابر پرنده هاتون مسئولید و این توانایی را باید داشته باشید که جان پرندگان را در برابر اتفاقات ناخوشایند حفظ کنید. اگر شما در میان اعضای خانواده و یا دوستانتان، شخصی می باشد که مبتلا به افسردگی است، چند تا قناری یا طوطی می تواند بهترین هدیه به این افراد باشد. هر چه تعداد قناری یا پرنده مورد نظر بیشتر باشد، درمان افسردگی سریعتر اتفاق خواهد افتاد و این نکته بسیار مهمی است. شما می توانید یک فضا از اتاق یا یک گوشه از منزل را برای آن فرد مورد نظر به صورت قفس قفس درست کنید و مسئولیت نگهداری از قناری یا طوطی را به آن فرد مورد نظر بسپارید و راههای نگهداری از قناری یا طوطی را به آن فرد مورد نظر یاد بدهید و خودتان تا مدتی که خیالتان از درست مراقبت کردن آن ها راحت شود، آن فرد و پرندگان را کنترل کنید تا در رسیدگی آن ها کوتاهی نشود. شما می توانید معجزه بزرگ این پرندگان  زیبا را با چشمان خود مشاهده کنید. امروزه با دنیای رو به صنعتی شدن و خستگی زیاد افراد، داشتن قناری یا طوطی یا پرندگان از این قبیل می تواند خستگی را از آن ها دور سازد. من خودم شخصا شاهد این موضوع  بوده ام که افرادی که مبتلا به افسردگی هستند و  با انس گرفتن آن ها با قناری یا طوطی و پرندگان زینتی و خانگی درمان شدند. همچنین شما می توانید با هدیه دادن قناری ها و طوطی ها  و یا عروس هلندی به افرادی که تنها هستند و از تنهایی رنج می برند مثل پدر و مادر و افراد میانسال و کهنسال، آنها را از منزوی شدن و افسردگی رهایی دهید.

 

چگونه_در_پرورش_قناری_موفق_شویم

 

فواید داشتن پرندگانی مثل قناری، طوطی سانان برای انسان ها

 

۱ . کسب درآمد

شما می توانید با نگه داشتن  و پرورش قناری یا طوطی سانان، عروس هلندی، فنج، کاسکو، کوتوله برزیلی، از آن ها جفت گیری کنید و جوجه بگیرید و یک منبع درآمد، با سود فراوان برای خود و اعضای خانواده فراهم سازید و در این زمینه دست به کارآفرینی بزنید . لازم به ذکر هست بدانید این روزها پرندگان ایرانی به خصوص قناری ، عقاب ، طوطی، مرغ عشق، فنج، مورد توجه کشورهای خلیج واقع شده و حتی در کشور ما صادرات این پرندگان انجام می شود. مخصوصا قناری در نمایشگاهای کشورهای خلیجی از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است .

 

۲ . ایجاد آرامش برای افراد خشن و روانی

نگهداری پرندگانی مثل قناری به تعداد زیاد ، طوطی سانان و عروس هلندی به افراد مبتلا به بیماری روانی سبب کاهش اضطراب و راه مقابله ای بر استرس افراد خواهد شد و آرامش روح و روان را برای افراد فراهم می سازد. تجربه نشان داده افرادی که دارای پرندگانی مثل قناری و طوطی سانان هستند دارای اعتماد به نفس بالاتری نسبت به دیگر افرادی که بی بهره از نگهداری پرندگان هستند، را دارا می باشند. مطلبی خدمت شما دوستان عرض کنم که در این زمینه حتما آموزش ببینید و با افراد با تجربه در زمینه همان نوع پرنده مشورت کنید و مهارت ببینید و این نکته مهم را بدانید که همیشه از پرندگان ارزان تر شروع کنید.

 

۳ . کم شدن داروهای افراد مبتلا به افسردگی و مشکلات روحی

تجربه و مطالعات نشان می دهد افرادی که دچار بیماری روانی و افسردگی هستند و داروهایی که برای تسکین درد استفاده می کردند با نگهداری از پرندگانی مثل قناری، طوطی، کوتوله برزیلی،فنج، عروس هلندی، داروهایشان کمتر شد و یا حتی دیگر دارویی مصرف نمی کنند و در سلامتی روحی و روانی آن ها موثر بوده است.

 

۴ . جلوگیری از خودکشی افراد افسرده و دارای مشکلات روحی و روانی

تجربه و مطالعات نشان داده اند، قناری ها و طوطی سانان، عروس هلندی، مینای سخن گو و در کل پرندگان خانگی اثرات مفید و مثبتی بر روی افراد افسرده و افرادی که تمایل به خودکشی دارند می گذارد. چرا که این افراد همیشه به این موضوع فکر میکنند که اگر خودکشی کنم بعد از مرگم، کسی نیست که بتواند از آنها نگهداری کند و از فکر خودکشی صرفه نظر می کنند.

 

۵ . مسئولیت پذیر شدن افراد مخصوصا کودکان

نگهداری از پرنده می تواند حس مسئولیت پذیری را در افراد بزرگسال و بخصوص کودکان به وجود آورد. مثلا دادن دانه به موقع و نظافت کردن قفس برای جلوگیری از بیماری ها ،کنترل کردن رفتارهای پرنده که دچار مریضی نشده باشد. ایجاد علاقه در کودک و یا افراد بزرگسال به پرنده، باعث افزایش رشد عاطفی در افراد شود.

 

۶ . ایجاد سرگرمی

داشتن پرندگان خانگی و زینتی مثل قناری ، طوطی سانان ، عروس هلندی، فنج و کاسکو و سایر پرندگان افراد را حسابی سرگرم خود میکنند و یکی از با ارزشمندترین کارهای روزانه می تواند باشد و برای افراد نشاط را فراهم می سازند و گرایش به داشتن پرندگان زینتی و خانگی در میان انسان ها روز به روز در حال افزایش است.

 

خدمات مشاوره تلفنی

شما دوستان می توانید در صورت نیاز به مشاوره فوری برای مراقبت و نگهداری پرندگانتان با شماره ۰۹۳۰۱۹۵۵۲۵۷ از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید. راهکارهای ما کاملا گیاهی و بدون مصرف داروهای شیمیایی می باشد. توجه فرمایید این مشاوره برای افرادی در نظر گرفته شده است که پرندگان آنان در وضعیت نابسامانی می باشد و نیاز به کمک فوری دارند و دسترسی به دامپزشکی برای آنان مقدور نیست، خواهشمندم در غیر این صورت با مطالعه پرسش و پاسخ های موجود در سایت و یا با مراجعه به دامپزشکی مشکلات پرندگانتان را حل نمایید.

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

برای شروع مشاوره موارد زیر را از طریق واتساپ ارسال نمایید

۱ – ارسال عکس پرنده (مانند عکس جناغ سینه، عکس فضله پرنده و…)

۲ – وضعیت تنفس پرنده

۳ – وضعیت فضله پرنده

۴ – وضعیت جسمی

۵ –  وضعیت اشتهای پرنده

۶ _ وضعیت جناغ سینه

۷ – توضیح کامل در مورد رژیم غذایی پرنده

۸ – توضیحات کامل در خصوص مشکلات مشهود

از شما عزیزان خواهشمندم فقط از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید متاسفانه به دلیل تماس های مستقیم فراوان قادر به پاسخگویی تلفنی نیستم.

 

جمع بندی وسخن آخر

خوب دوستان ما در این مقاله سعی کردیم اثرات مثبت و جانبی نگهداری از پرندگانی مثل قناری، طوطی برزیلی، عروس هلندی، فنج، مرغ عشق، مرغ مینای سخن گو و کاسکو را بر روی افراد افسرده و کسانی که مبتلا به بیماری های روحی و روانی هستند را آشنا کنیم و با ساده ترین روش می توان به این افراد کمک بزرگی کنیم. همچنین در مورد پرورش پرندگان زینتی و خانگی که می توانید منبع پر درآمدی برای خود و دیگر اعضای خانواده فراهم آورید، با توجه به این نکته که در پرورش قناری و فنج نیاز به سرمایه کم و مکان کوچک می باشد و می توان به سود فراوان دست پیدا کنید. قناری و طوطی سانان میتواند یک هدیه ویژه به کسانی که دوستشان دارید باشد و کسانی که از تنهایی رنج می برند، مثل پدر و مادرانی که کهنسال می باشند.

دوست گرامی و پرورش دهنده عزیز قبل از هر چیزی،  آموزش ببینیم که هر پرنده ای را چگونه می توان نگهداری کرد. آموزش و دانستن در زمینه پرورش و نگهداری قناری و طوطی سانان امری الزامی می باشد. شما دوستان عزیز می توانید با خواندن کتاب ها و مقالات و شرکت کردن در کلا س های مربوط به پرورش پرندگان زینتی و خانگی به صورت حضوری، دنیای زیبایی را برای خودتان و دیگر اعضای خانواده به وجود بیاورید.

امیدوارم از این مقاله استفاده کافی و مفید را برده باشید.

لطفا نظرات و پیشنهادات، سوالات و تجربه های خود را در این زمینه با من در میان بگذارید.

بازار خرید و فروش پرنده مسترت

درباره‌ی علیرضا دانش فر

دنیای کارآفرینی تنها رویاییست که اون رو عاشقانه دنبال می کنم. زمانی که تصمیم گرفتم سری به صنعت پرورش بزنم به هیچ وجه فکر نمی کردم این حوزه اینقدر بزرگ، جذاب و چالش برانگیز باشه. در حال حاضر معتقدم تا چند وقت دیگه صنعت پرورش در ایران متحول و کارآفرینان زیادی در این صنعت تولیدات و محصولاتشون رو جهانی خواهند کرد.

2 نظر

  1. سلام وخسته نباشید. من خواهری دارم که دچار افسردگی بود. با خواندن مقاله شما تصمیم گرفتم یک کاسکو به او هدیه دهم .خواهرم با کاسکو خیلی جور شده از افسردگی در اومده. اینو مدیون مقاله خوبتون هستم. ممنون از زحمات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *