آخرین خبرها
خانه / راه اندازی سالن پرورش / کمپین رایگان پرورش دهندگان موفق، این دوره پرورش عروس هلندی از صفر تا صد

کمپین رایگان پرورش دهندگان موفق، این دوره پرورش عروس هلندی از صفر تا صد

 

پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت نام در کمپین پرورش عروس هلندی به این فایل صوتی با دقت گوش دهید.

 

کمپین پرورش عروس هلندی یکی دیگر از سلسله کمپین های مسترپت با رویکرد آموزش که مهمترین دغدغه ی پرورش دهندگان عزیزمان است، به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

پرورش و نگهداری این پرنده ی زیبا با سرعتی بیش از گذشته در حال افزایش است. بنابراین با توجه به نیاز مبرم پرورش دهندگان در امر آموزش نگهداری و پرورش این پرنده بر آن شدیم تا دوره ای را با عنوان ((کمپین پرورش عروس هلندی)) برای کلیه ی علاقمندان برگزار نماییم.

در این دوره ما با آموزش های لازم به دنبال آن هستیم تا شما در کارتان به موفقیت برسید و ما تا رسیدن به آن زمان همواره کنارتان خواهیم بود.این کمپین به علاقمندان امکان موفقیت در پرورش و تکثیر عروس هلندی را به راحتی فراهم می سازد.در این دوره با توجه شرایط حاکم بر اقتصاد کشور و بازار حال و آینده،۳ آموزش کاربردی و منحصر به فرد را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

 

۱ . آموزش کامل سالن داری و مباحث مهم و جزء به جزء در سالن پرورش مانند:

خرید مولد، نگهداری، جفت گیری، خوراک، بیماری و همچنین مباحث نور و نقش آن در سلامتی و تکثیر پرنده به همراه مطالب کامل در زمینه­ ی رطوبت، دما، اتوماسیون و مراقبت­ های مرحله ای در مولدها و جوجه ها.

 

۲ . آموزش های لازم در رابطه با معرفی بازار پرنده و پتانسیل های آن در کشور و به طور کلی مفاهیم بازار و بازاریابی که خود شامل:

خرید و فروش (فروشندگی)، دلال بازی (که در بازار پرنده با آن زیاد مواجه هستیم) و هر آنچه که شما در امر بازار و بازریابی با آن روبه رو خواهید بود.

 

۳ . آموزش های مورد نیاز در صادرات پرنده و اینکه صادرات چیست و به چه شکل می ­توان وارد عرصه­  صادرات پرنده شد و در آن به موفقیت رسید :

در این بخش ما راجع به سهمی که شما می توانید و باید بتوانید از بازار صادرات داشته باشید، برایتان  خواهیم گفت و شما را با مفاهیم صادرات و کسب موفقیت و درآمد از بازار صادرات آشنا خواهیم کرد.

آنچه که در پایان از شرکت کنندگان در این دوره انتظار می رود.یادگیری کلیه ی مباحث گفته شده به همراه کار و فعالیت اثر بخش در حوزه ی پرورش پرنده ی عروس هلندی می باشد.

 

 

بازار خرید و فروش پرنده مسترت

درباره‌ی علیرضا دانش فر

دنیای کارآفرینی تنها رویاییست که اون رو عاشقانه دنبال می کنم. زمانی که تصمیم گرفتم سری به صنعت پرورش بزنم به هیچ وجه فکر نمی کردم این حوزه اینقدر بزرگ، جذاب و چالش برانگیز باشه. در حال حاضر معتقدم تا چند وقت دیگه صنعت پرورش در ایران متحول و کارآفرینان زیادی در این صنعت تولیدات و محصولاتشون رو جهانی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *